Jesteś tutaj: Start / Kosmetyka

Kosmetyka

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

HIFU

HIFU czyli High Intensive Focused Ultrasound -technologia wysoko skoncentrowanej wiązki energii. To technologię II generacji. Rewelacyjnie sprawdza się w zabiegu bezinwazyjnego liftingu twarzy. Sama technologia jest znana od dawna, już 20 lat temu stosowano ją w medycynie do usuwania guzów, m.in. raka prostaty.   HIFU, podobnie jak USG, wykorzystuje ultradźwięki, czyli bezpieczną falę akustyczną. O ile w USG fala określonej częstotliwości działa jak radar, odbijając się od różnych struktur, np. wątroby czy płodu, a potem wracając, rysuje obraz na ekranie, to w HIFU zadaniem fali ultradźwiękowej jest powodowanie ruch komórek, tkanek. Jeśli nadamy fali odpowiednią częstotliwość, spowoduje w tkance tarcie, a przez to efekt przegrzania lub wręcz kontrolowanego poparzenia. Pojawia się ono w zasadzie tylko na końcu stożka tworzonego przez falę. Zjawisko to powoduje stymulację i regenerację tkanek, a także skracanie się włókien kolagenu. Nieduży efekt może być widoczny już bezpośrednio po zabiegu, bo włókna kolagenowe ulegają skróceniu, ale na właściwy rezultat liftingu, w postaci trwałej zmiany kształtu twarzy i napięcia policzków, trzeba zaczekać od kilku miesięcy do pół roku. W większości przypadków wystarczy wykonanie jednego zabiegu. Efekt utrzymuje się nawet do 18 miesięcy, w niektórych przypadkach nawet do 2 lat.

1 maja 2018
Czytaj więcej o: HIFU

Medycyna Estetyczna

Przejdź do - Medycyna Estetyczna

Zabiegi z Medycyny Estetycznej będą wykonywane przez doskonałego specjalistę neurochirurga dr n. med. Monikę Stomal-Słowińską. Lekarza z wieloletnim doświadczeniem i ogromną precyzją w wykonywaniu zabiegów. Również mężczyźni mogą skorzystać z zabiegów Medycyny Estetycznej.

 

1 maja 2018
Czytaj więcej o: Medycyna Estetyczna

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny powstał w celu podkreślenia walorów stworzonych przez naturę. Makijaż ten nie rozmazuje się, dzięki temu zawsze wyglądamy pięknie. Jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet cierpiących na brak czasu, uprawiających sporty wodne, kobiet po chemioterapii, osób u których obserwujemy brak symetrii w kształcie ust, brwi. Dzięki zagęszczeniu  linii rzęs za pomocą makijaży permanentnego oko jest bardziej wyraziste.

 

20 marca 2017
Czytaj więcej o: Makijaż permanentny

Termoliza/Elektrokoagulacja - zamykanie naczynek i usuwanie owłosienia na stałe

Termoliza / Elektrokoagulacja– usuwanie zbędnego owłosienia małych powierzchni (w tym włosów siwych, białych i jasnych) a także zamykanie naczynek. Metoda, którą oferujemy  to zabieg wykonywany za pomocą fal radiowych. Jest metodą usuwania owłosienia i zamykania naczynek mniej inwazyjną niż zabiegi z zastosowaniem lasera.

14 marca 2017
Czytaj więcej o: Termoliza/Elektrokoagulacja - zamykanie naczynek i usuwanie owłosienia na stałe

Peelingi Medyczne

Przejdź do - Peelingi Medyczne

Peelingi medyczne:

  • Retises CT – zabieg z zastosowaniem retinolu pozwala uzyskać efekt odświeżonej skóry, walczyć z przebarwieniami, oznakami starzenia się skóry, poprawia jej elastyczność.
  • Azelac – zabieg z kwasem azelainowym znajduje zastosowanie przy usuwaniu przebarwień, trądziku pospolitego, trądziku różowatego, zapaleniu mieszków włosowych, łuszczycy.
  • Sesglicopeel S – połączenie kwasu mlekowego, glikolowego, salicylowego i cytrynowego daje wskazania do zastosowania przy skórze tłustej i/lub z tendencją do trądziku (o podłożu hormonalnym), nadmiernym rogowaceniem ( łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry) oraz bliznach potradzikowych.
Czytaj więcej o: Peelingi Medyczne

Mezoterapia

Przejdź do - Mezoterapia

Mezoterapia bezigłowa jest nieinwazyjnym systemem odmładzania skóry, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stanowi alternatywę dla mezoterapii igłowej. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje zjawisko elektroporacji, polegające na użyciu fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Za pomocą tego zjawiska wprowadzamy składniki aktywne z ampułki w głąb naskórka. Podstawowym celem mezoterapii jest odmłodzenie, normalizowanie, rewitalizacja, nawilżenie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting oraz redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej, rozstępów i ujędrnienie skóry na ciele. Chcąc osiągnąć pożądany efekt stosujemy odpowiedni preparat.

Czytaj więcej o: Mezoterapia

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-11-11
Data publikacji:2015-11-11
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:admin
Liczba odwiedzin:4369