Centrum Kosmetologii i Dietetyki Loren

Kosmetyka

Artykuły

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny powstał w celu podkreślenia walorów stworzonych przez naturę. Makijaż ten nie rozmazuje się, dzięki temu zawsze wyglądamy pięknie. Jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet cierpiących na brak czasu, uprawiających sporty wodne, kobiet po chemioterapii, osób u których obserwujemy brak symetrii w kształcie ust, brwi. Dzięki zagęszczeniu  linii rzęs za pomocą makijaży permanentnego oko jest bardziej wyraziste.

 

20 marca 2017
Czytaj więcej o: Makijaż permanentny

Termoliza/Elektrokoagulacja - zamykanie naczynek i usuwanie owłosienia na stałe

Termoliza / Elektrokoagulacja– usuwanie zbędnego owłosienia małych powierzchni (w tym włosów siwych, białych i jasnych) a także zamykanie naczynek. Metoda, którą oferujemy  to zabieg wykonywany za pomocą fal radiowych. Jest metodą usuwania owłosienia i zamykania naczynek mniej inwazyjną niż zabiegi z zastosowaniem lasera.

14 marca 2017
Czytaj więcej o: Termoliza/Elektrokoagulacja - zamykanie naczynek i usuwanie owłosienia na stałe

Peelingi Medyczne

Przejdź do - Peelingi Medyczne

Peelingi medyczne:

  • Retises CT – zabieg z zastosowaniem retinolu pozwala uzyskać efekt odświeżonej skóry, walczyć z przebarwieniami, oznakami starzenia się skóry, poprawia jej elastyczność.
  • Azelac – zabieg z kwasem azelainowym znajduje zastosowanie przy usuwaniu przebarwień, trądziku pospolitego, trądziku różowatego, zapaleniu mieszków włosowych, łuszczycy.
  • Sesglicopeel S – połączenie kwasu mlekowego, glikolowego, salicylowego i cytrynowego daje wskazania do zastosowania przy skórze tłustej i/lub z tendencją do trądziku (o podłożu hormonalnym), nadmiernym rogowaceniem ( łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry) oraz bliznach potradzikowych.
Czytaj więcej o: Peelingi Medyczne

Mezoterapia

Przejdź do - Mezoterapia

Mezoterapia bezigłowa jest nieinwazyjnym systemem odmładzania skóry, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stanowi alternatywę dla mezoterapii igłowej. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje zjawisko elektroporacji, polegające na użyciu fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Za pomocą tego zjawiska wprowadzamy składniki aktywne z ampułki w głąb naskórka. Podstawowym celem mezoterapii jest odmłodzenie, normalizowanie, rewitalizacja, nawilżenie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting oraz redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej, rozstępów i ujędrnienie skóry na ciele. Chcąc osiągnąć pożądany efekt stosujemy odpowiedni preparat.

Czytaj więcej o: Mezoterapia

Przekłuwanie uszu System 75

W odpowiedzi na zainteresowanie przekłuwaniem uszu, pragniemy poinformować, iż w naszym Centrum wykonujemy przekłuwamy uszy w nowym systemie, Studex System 75™.  Dzięki zastosowanem systemowi przekłuwanie uszu jest zabiegiem prawie bezgłośnym, bezbolesnym i całkowicie sterylnym.

26 kwietnia 2017
Czytaj więcej o: Przekłuwanie uszu System 75

Radiofrekwencja

Przejdź do - Radiofrekwencja

Fale radiowe / radiofrekwencja jest to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych od 3Hz do 3THz. Fale radiowe mogą być wytwarzane przez prąd zmienny. W zabiegach kosmetycznych najczęściej wykorzystuje się fale radiowe (RF) o wysokiej częstotliwości najczęściej 0,5–7 MHz. Zabiegi z wykorzystaniem radiofrekwencji opierają się o wykorzystanie efekty termicznego w tkance, które powodują skracanie i zagęszczanie kolagenu lub jego częściową denaturację. Wraz z wiekiem włókien kolagenowych jest coraz mniej, ulegają one rozciągnięci, a ich struktura staje się nieuporządkowana.

Czytaj więcej o: Radiofrekwencja

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-11-11
Data publikacji:2015-11-11
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:admin
Liczba odwiedzin:2758