Centrum Kosmetologii i Dietetyki Loren

Mezoterapia

Mezoterapia bezigłowa jest nieinwazyjnym systemem odmładzania skóry, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stanowi alternatywę dla mezoterapii igłowej. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje zjawisko elektroporacji, polegające na użyciu fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Za pomocą tego zjawiska wprowadzamy składniki aktywne z ampułki w głąb naskórka. Podstawowym celem mezoterapii jest odmłodzenie, normalizowanie, rewitalizacja, nawilżenie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting oraz redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej, rozstępów i ujędrnienie skóry na ciele. Chcąc osiągnąć pożądany efekt stosujemy odpowiedni preparat.

Przeciwskazania do zabiegu:

Mezoterapia igłowa

Jest metodą wprowadzania składników odżywczych, nawilżających w określone obszary skóry twarzy, ciała i skóry głowy za pomocą iniekcji. Wykonując duże ilości nakłóć wprowadzamy preparat dokładnie w miejsca, którym powinien się znaleźć. Nakłucia cienkimi igłami same w sobie powodują stymulację fibroblastów.
Najczęściej stosowane preparaty zawierają w swoim składzie kwas hialuronowy i indywidualnie dobrane witaminy A, C, E, oligoelementy, aminokwasy.
Już po pierwszym zabiegu widać poprawę wyglądu skóry, jednak najlepsze efekty uzyskujemy po wykonaniu serii kilku zabiegów.  W pierwszej fazie zalecamy się wykonanie ok.  3-5 zabiegów w odstępach ok. 3 tygodni. Jako podtrzymanie efektów zabiegu zalecamy 2-3 serie w roku.

Wskazania do zabiegu:

Przeciwskazania do zabiegu

Stosowane preparaty

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Mezoterapia

    Mezoterapia

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:0000-00-00
Data publikacji:0000-00-00
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:admin
Liczba odwiedzin:590